ОМИКРОН ОМИКРОН ОМИКРОН
Система Orphus

Реєстр судових рішень України

Реєстр судових рішень України

З середини 2000-х років реєстр судових рішень України розпочав свою роботу й сьогодні є одним з найбільших в державі. Цей реєстр представляє собою автоматизовану систему збирання, зберігання, захисту судових рішень з доступом до тієї частини інформації, яка може бути оприлюднена згідно діючого законодавства. Цей доступ представляє собою електронні примірники судових рішень, з якими можна ознайомитися. Цей реєстр є ефективним інструментом для бізнес-розвідок, щоб отримати інформацію про контрагента.

Яку інформацію можна отримати з реєстра судових рішень України

  1. В реєстрі судових рішень України зберігаються всі судові рішення, які було винесено судами починаючи від Верховного суду України й до районних судових інстанцій, за всіма напрямками (кримінальне, господарське, цивільне судочинство тощо), окрім того, до реєстру внесено вироки, постанови та накази, які утворюють повну картину судового процесу та його результату.
  2. Отримати інформацію по судовій справі через реестр можна кількома запросами - територіальний (регіон), за судовою установою, яка винесла рішення та за номером судового рішення чи справи.
  3. Інформація до реєстру судових рішень України вноситься за мінімальний строк, тому він є завжди актуальним.
  4. У реєстрі передбачено різний рівень доступу до інформації. Повний доступ мають судді та співробітники судових інстанцій, уповноваженим особам національного агентства з питань запобігання корупції тощо. Вони мають авторизовані електронні кабінети. Неавторизований користувач також може ознайомитися з судовими рішеннями, проте частина інформації для нього буде недоступною - прізвища, назви підприємств та компаній, вислови суддів тощо.

Як використовувати реестр судових рішень України для перевірок контрагентів

Якісна перевірка контрагента включає у себе перевірку судових рішень, які можуть стосуватися його діяльності. Наявність чи їхня відсутність вже є показником діяльності компанії контрагента. Крім того, велика кількість судових вироків, де контрагент виступає як обвинувачена сторона, а тим паче за кримінальними статтями, має викликати настороженість та необхідність більш детального розгляду наданого досье. Слід також пам'ятати, що незареєстровані користувачі не можуть отримати судовий вирок чи ухвалу в повному обсязі через захист персональних даних, що може призвести до викривлення отриманої інформації.

Для якісної перевірки варто скористатися автоматизованими системами. Однією з найкращих в Україні є система YouControl, яка має ефективні інструменти пошуку та ознайомлення з судовими ухвалами та рішеннями.

Система YouСontrol має доступ до реєстру судових рішень України. Вона автоматизована й дозволяє робити запит за кількома напрямками. Також є можливість отримати усю контактну інформацію судової установи, яка винесла ухвалу чи рішення. Використання системи YouСontrol збереже час та зусилля та надасть усю необхідну інформацію, яка допоможе прийняти вірне рішення про взаємодію з контрагентом.

16 Январь, 2019 16:49              226              ]]>Печать]]>
0 / 0 ( Нет оценки )

Добавить комментарий

Ваше имя

Текст

Контрольный вопрос

Дva plus trи ? (цифрой)


Вверх страницы