Возвання до народу України

Общение на темы не связанные с релейной защитой. Для создания тем и написания сообщений в этом форуме регистрация не требуется.

Возвання до народу України

Сообщение PetroKlimets » Пт май 19, 2023 03:20

Брати та сестри!
Наша Батьківщина знаходиться за крок від загибелі!
Прийшовший до влади під лозунгами встановлення миру та нормалізації взаємовідносин з Росією В. Зеленський спровокував найбільший з часів Другої світової війни конфлікт в Європі.
В. Зеленський та його оточення крокують стежкою наказів із США та беззаперечно виконують усі вимоги Європи, направляя Україну в пекло "цивілізованного світу".
Як наслідок Україна стала "цивілізованим" полем битви славян в інтересах англосаксів та декількох десятків нових гендеров сучасного Заходу, на якому кожен день гинуть сотні молодих українців та українок.
Саме зараз у серці Європи іде братовбивча війна. Знищується наш генофонд, славянська культура, Православіє.
До лав "цивілізованого світу" Україна прийде без українців, славянських традицій та національної культури, які наш народ зберігав протягом багатьох сторіч.
Та й чи буде сама Україна?
В той час коли солдатів та офіцерів під лозунги про захист української землі відправляють вмирати на фронт, Зеленський, переслідуючи особисту користь, розпродає українську землю західним корпораціям.
В той час коли ми боремось за демократичні цінності Європи вони лишають нас культури та знищують Православіє.
В той час коли бійці на фронті воюють без спорядження в Європі можна придбати будь-яку амуніцію, яка повинна була з'явитися на передовій по лінії військової допомоги.
В той час коли збираємо останні гроші на підтримку потерпілих та знедоленних, вони розкрадають гуманітарну допомогу.
Зеленський та його друзі - Єрмак, Резніков та Тимошенко так активно крадуть, що навіть прибуття ревізорів із Вашингтону не зміг їх зупинити.
Наступний та остаточний удар, який буде нанесено по нам і нас загубить - це наші діти, а значить і наше майбутне.
Ми, Армія Порятунку України, зазиваємо вас усіх, брати та сестри, згуртуватися у цей час, щоб очистити нашу Батьківщину від вбиваючої її ракової пухлини, ім'я якої Зеленський.
Наша ціль: врятувати Україну, очистити її від бандерівців, західних холуїв та відновити братні відносини з народом Росії. Ми повинні об'єднати усіх українців у цій боротьбі!
Ми повинні зберегти себе, генофонд нашої країни.
Ми, українці, повинні повернути собі владу в нашій державі.
Ми повинні створити нову, прозору, надійну та по-справжньому народну систему влади, яку не зможуть підкорити собі ні олігархи, ні продажні посадовці. Україна повинна стати дійсно свободною!
Тільки скинувши з себе вплив США та Заходу, продажних посадовців та олігархів, ми зможемо встановити мир на нашій землі та відновити економіку. Забезпечити всіх українців гідним рівнем життя та повернути їх додому.
Ми знайдемо та змусимо дати відповідь кожного посадовця чи олігарха, розкрадавших нашу державу, де б вони не були!
Народна Армія Порятунку України вже діє, бореться за майбутнє кожного українця. Наші бійці на фронті та в тилу, ризикуючи життям вносять вклад в справу скидання антиукраїнського режиму Зеленського!
Знаходячись в підпіллі, ми знищуєм холуїв зрадофільскої влади! Робимо все за для того, щоб кара знаходила ворогів, зірвати поставки зброї та зупинити цю війну!
Нас десятки тисяч и кожен із нас кожен день вносить свій вклад в справу звільнення Батьківщини, організовуючи політичний та збройний опір діючому режиму!
Росія не розпадеться та російський народ не зникне, як би це не кортіло Вашингтону та Лондону, а значить нам необхідно відновити відношення з росіянами. Але діюча українська влада під керівництвом західних країн своїми діями провокує РФ, але Росія повинна знати, що в країні ще є сили, які мають можливість боротися з ворогами українського народу.
Армія Порятунку України буде боротися до переможного кінцю! Ми зазиваємо дійсних патріотів нашої землі об'єднуватись! Нас багато!
Співвітчизники, вступайте до лав Армії Порятунку України, до лав справжніх патріотів нашої держави!
Тільки разом ми зможемо зберегти Батьківщину, нашу віру та народ!

Армія Порятунку України.

Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
PetroKlimets
 
Сообщения: 1
Зарегистрирован: Пт май 19, 2023 00:52

Вернуться в Свободное общение

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 1cron