ОМИКРОН ОМИКРОН ОМИКРОН
Система Orphus

СОУ-Н ЕЕ 35.514:2007. Технічне обслуговування мікропроцесорних пристроїв релейного захисту, протиаварійної автоматики, електроавтоматики, дистанційного керування та сигналізації електростанцій і підстанцій від 0,4 кв до 750 кв

СКАЧАТЬ

СОУ-Н ЕЕ 35.514:2007. Технічне обслуговування мікропроцесорних пристроїв релейного захисту, протиаварійної автоматики, електроавтоматики, дистанційного керування та сигналізації електростанцій і підстанцій від 0,4 кв до 750 кв

Ці Правила установлюють правила технічного обслуговування пристроїв релейного захисту, протиаварійної автоматики, електроавтоматики, дистанційного керування та сигналізації електростанцій і підстанцій від 0,4 кВ до 750 кВ (далі — пристрої РЗА), функції яких реалізуються на базі мікропроцесорних технологічних засобів.
Згідно з цими Правилами повинне провадитись технічне обслуговування всіх, включаючи імпортовані, мікропроцесорних пристроїв РЗА, що впроваджені на підприємствах, що входять до сфери управління Мінпаливенерго та товариствах, щодо яких Мінпаливенерго здійснює управління корпоративними правами держави, а також на інших підприємствах незалежно від форм власності і відомчої належності, що виробляють, перетворюють, передають, розподіляють чи споживають електричну енергію.

Ці Правила розповсюджуються на всі об’єкти напругою від 0,4 кВ до 750 кВ, на яких впроваджено мікропроцесорні пристрої РЗА.
Ці Правила призначено для персоналу, що займається експлуатацією мікропроцесорних пристроїв РЗА,а також для працівників, які виконують роботи з налагодження, ремонту та реконструкції цих пристроїв.
Терміни проходження технічного обслуговування пристроїв РЗА, що належать до схем мікропроцесорних пристроїв (вхідні, вихідні кола, кола живлення і сигналізації), але виконані на інших елементних базах (електромеханічній, мікроелектронній), узгоджуються з термінами технічного обслуговування мікропроцесорних пристроїв і експлуатуються згідно з чинними нормативними документами.

ЗМІСТ

1 Сфера застосування .
2 Нормативні посилання
3 Терміни та визначення понять
4 Позначення та скорочення .
5 Загальні положення .
6 Система ТО мікропроцесорних пристроїв РЗА
6.1 Види ТО мікропроцесорних пристроїв РЗА .
6.2 Періодичність ТО мікропроцесорних пристроїв РЗА 1
7 Програми робіт з ТО мікропроцесорних пристроїв РЗА 4
7.1 Загальні положення .
7.2 Нове увімкнення (налагодження)
7.2.1 Етапи налагодження .
7.2.2 Підготовчі роботи з лабораторною перевіркою.
7.2.3 Повна перевірка мікропроцесорного пристрою РЗА в проектній схемі на штатному робочому місці
7.3 Перший профілактичний контроль .
7.3.1 Підготовчі роботи
7.3.2 Перевірка і введення мікропроцесорного пристрою РЗА в роботу
7.4 Профілактичне відновлення.
7.5 Профілактичний контроль
7.6 Технічний огляд
7.7 Зчитування інформації з мікропроцесорного пристрою РЗА СОУ-Н ЕЕ 35.514:2007
8 Обсяг робіт під час ТО мікропроцесорних пристроїв РЗА
8.1 Загальні положення .
8.2 Обсяг ТО мікропроцесорних пристроїв АПВ та резервування відмови вимикача типів 7VК61 фірми Siemens, REB551 фірми ABB, С60 фірми GE та інших аналогічних пристроїв
8.3 Обсяг ТО мікропроцесорних пристроїв резервного захисту ліній електропередач типів 7SA513, 7SA522 фірми SIEMENS, REL511, REL521, REL531, REL670 фірми АВВ, L60 фірми GE та інших аналогічних пристроїв .
8.4 Обсяг ТО мікропроцесорних пристроїв диференційних захистів трансформаторів, автотрансформаторів, генераторів, систем шин, двигунів типів 7SD52, 7UT6 (613, 635), 7SS6 (601) фірми SIEMENS, RET521, REB670 фірми АВВ та аналогічних пристроїв .
8.5 Обсяг ТО мікропроцесорних високочастотних пристроїв передачі-прийому команд типу АКА .
8.6 Обсяг ТО мікропроцесорних пристроїв типу «Діамант» (НВП «Хартрон-Інкор ЛТД», Україна) .
8.7 Обсяг ТО мікропроцесорних пристроїв типів «Регіна», «Рекон», автоматичної системи збору інформації від пристроїв РЗА та реєстраторів аварійних процесів, мікропроцесорних пристроїв фіксації місця пошкодження та аналогічних пристроїв .
9 Заходи з охорони праці під час проведення ТО мікропроцесорних пристроїв РЗА .
Додаток А Короткий опис функціональних можливостей і принципів роботи мікропроцесорних пристроїв РЗА

Додаток Б Відомості про виконання ТО мікропроцесорних пристроїв РЗА .
Додаток В Бібліографія .

 

Для забезпечення під час експлуатації електрообладнання надійної роботи мікропроцесорних пристроїв РЗА повинна бути запроваджена і чітко діяти система технічного обслуговування (ТО).
Правила визначають види ТО мікропроцесорних пристроїв РЗА, а також обсяги та періодичність їх виконання. Короткий опис функціональних можливостей та принципів роботи мікропроцесорних пристроїв РЗА наведено в додатку А.
У зв’язку з застосуванням в Україні мікропроцесорної продукції багатьох фірм-виробників з різних країн, кожен з яких має свою точку зору на систему ТО, ці Правила складені відповідно до діючої в Україні системи ТО.
Методики виконання перевірок та випробувань мікропроцесорних пристроїв РЗА та їх елементів наведені в документації фірм-виробників, якими необхідно користуватись під час виконання ТО. Відомості про виконання ТО мікропроцесорних пристроїв РЗА наведені в додатку Б.
Підвищення надійності мікропроцесорних пристроїв РЗА у порівнянні з пристроями на електромеханічній та мікроелектронній базах досягається наявністю в більшості мікропроцесорних пристроїв функцій постійної перевірки (контролю, тестування) кіл живлення, вхідних та вихідних кіл, внутрішніх функцій, програмних та апаратних засобів, а також сучасною технологією їх виготовлення.
Обслуговування мікропроцесорних пристроїв РЗА, у зв’язку з їх значною відмінністю від пристроїв РЗА на електромеханічній та мікроелектронній базах, повинно виконуватись персоналом, який пройшов спеціальне навчання з залученням, за необхідності, спеціалістів фірм-виробників пристроїв (чи їх представників) або спеціалістів з достатнім досвідом експлуатації мікропроцесорних пристроїв.
Мікропроцесорні пристрої РЗА практично не піддаються ремонту на місці встановлення. Ремонт їх, як правило, виконується за допомогою фірм-виробників або їх представників. Тому, при намірі застосування мікропроцесорних пристроїв, разом з визначенням фірми-постачальника продукції необхідно вирішити питання про угоду на виконання, за необхідності, ремонтів цих пристроїв.
У цих Правилах використані рекомендації та матеріали ряду електроенергетичних систем, налагоджувальних організацій, розробників та виробників мікропроцесорної апаратури


14 Август, 2018 09:56        9017         Загрузок: 1161       500kB        Document Adobe     СКАЧАТЬ
1 / 1 ( Очень плохо )

Закрытая информация, только для зарегистрированных пользователей!

Сообщить о недоступности файла! Ошибка при скачивани?! Авторизируйтесь! Проверьте информацию доступную только зарегистрированным посетителям!
Если проблема не решилась, то описывайте проблему в комментариях, на форуме или через форму обратной связи

Добавить комментарий

Ваше имя

Текст

Контрольный вопрос

Дva plus trи ? (цифрой)


Вверх страницы